Гроші - хороші. Заробіток в Інтернеті Неділя
19.05.2024
11:16
Вітаю Вас Гість | RSS Головна | Банки | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Якій валюті ви довіряєте найбільше?
Всього відповідей: 167

Статистика


каталог сайтів

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET



Форма входу

Реклама
ТУТ
БУДЕ
ВАША
РЕКЛАМА

2 місяці - 1 wmz

Реклама
ТУТ
БУДЕ
ВАША
РЕКЛАМА

2 місяці - 1 wmz

Реклама
ТУТ
БУДЕ
ВАША
РЕКЛАМА

2 місяці - 1 wmz


Комерційні банки відіграють провідну роль у концентрації і забезпеченні раціонального використання фінансових ресурсів. Якраз у них розміщується переважна частина фінансових ресурсів суспільства. По-перше, це власні кредитні ресурси банків, по-друге, залучені на позиковій основі ресурси і, по-третє, це розміщені у них кошти підприємств і держави. Тому саме комерційні банки відіграють провідну роль у забезпеченні потреб економіки у фінансових ресурсах. При цьому їх роль не обмежується тільки кількісними параметрами, хоча вони і забезпечують концентрацію значних розрізнених коштів (подібні функції виконують також інвестиційні фонди і компанії). Головною перевагою банків є їх унікальні можливості у трансформації звичайних грошових коштів, що перебувають на рахунках підприємств, організацій та установ, бюджету і цільових фондів, у кредитні ресурси, які спрямовуються на розвиток економіки. Жодна фінансова інституція не має подібних функцій.
Банківська система, як правило, є дворівневою. До першого рівня належить центральний банк, до другого – комерційні банки. На центральний банк покладаються дві основні функції – емісія грошей, що є інструментом фінансових відносин, і регулювання грошового обігу та організація діяльності банківської системи – ліцензування банківської діяльності й банківський нагляд. Крім того, центральний банк здійснює кредитування комерційних банків, будучи банком банків, та обслуговування уряду (організація касового виконання бюджету і обслуговування державних запозичень).
Комерційні банки є головними інституціями банківської системи та ринку грошей. Основними їх функціями є акумуляція тимчасово вільних коштів і здійснення розрахунково-касового обслуговування та кредитування юридичних і фізичних осіб. За сферою діяльності, яка визначає місце банку на грошовому ринку, комерційні банки поділяються на універсальні й спеціалізовані. Універсальні банки здійснюють усі види банківських операцій для будь-яких клієнтів. Спеціалізовані концентрують свою діяльність на певних напрямах. Виділяють такі напрями спеціалізації: функціональна (ощадні, іпотечні, інвестиційні, інноваційні, клірингові та інші банки), галузева (агропромислові, соціального розвитку, будівельні, енергетичні й інші банки), за клієнтурою (кооперативні, комунальні, страхові, споживчого кредиту тощо). За територіальною ознакою розрізняють регіональні, міжрегіональні та міжнародні банки.

People Group

Профессиональная раскрутка сайта, заработок для веб-мастеров



Комерційні банки – це насамперед фінансові посередники. У розрахунках між суб’єктами господарювання, фізичними особами та державою вони забезпечують надійність і своєчасність руху грошових потоків. Від налагодження розрахунків залежить стабільність економіки та ритмічність діяльності підприємств. У торгівлі фінансовими ресурсами банки забезпечують, з одного боку, концентрацію всіх тимчасово вільних коштів, а з іншого – їх раціональне та ефективне розміщення. Крім того, банки можуть виконувати посередницькі функції в операціях з цінними паперами та довірчі операції.
Розміщення ресурсів комерційного банку характеризується залишками коштів, вкладеннями та резервами. Залишки коштів і резерви призначені для забезпечення надійності функціонування банківської системи. Вкладення ресурсів здійснюється банком з метою отримання доходу. Саме вони відображають діяльність банку на фінансовому ринку.
Залишки коштів відображаються на кореспондентських рахунках у центральному та інших комерційних, насамперед закордонних, банках і в касі. Відкриття кореспондентських рахунків необхідне для здійснення розрахунків (у тому числі міжнародних) клієнтів банку. Установлення ліміту залишку цих коштів забезпечує надійність функціонування платіжної системи. Залишок готівки в касі необхідний для здійснення касового обслуговування клієнтів.

Перелік банківських установ, з допомогою яких можна обміняти електронні гроші через систему можна знайти тут: http://banks.webmoney.ru/
Топ
1. wmmail.ru
2. CashTaller
3. Wm.Beast.Kz

Пошук

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Copyright uah.at.ua © 2024 Хостинг від uCoz